estekhare
21 اسفند 1401 - 11:19

سخنگوی هلال‌احمر در طرح‌های نوروزی ۱۴۰۲ انتخاب شد

وحید سلیمی‌به عنوان سخنگوی طرح‌های نوروزی هلال احمر انتخاب شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، جلسه هماهنگی طرح «امداد و نجات نوروزی» و طرح «خدمات بشردوستانه نوروزی» با حضور رئیس جمعیت، معاونین و مدیران عالی ستادی و مدیران عامل استانی از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس ساختمان ستادی صلح با جمعیت‌های هلال احمر سراسر کشور، برگزار و وحید سلیمی‌به عنوان سخنگوی طرح‌های نوروزی هلال احمر انتخاب شد.

پیر حسین کولیوند رئیس این جمعیت در جریان این جلسه مهم‌ترین نکات برگزاری طرح‌های نوروزی هلال احمر را مطرح کرد و تعدادی از حاضران گزارشی از برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته ارائه کردند.

طرح امداد و نجات نوروزی جمعیت هلال احمر همچون سال‌های گذشته از ۲۴ اسفندماه آغاز و در ۱۵ فروردین سال جدید به اتمام می‌رسد. در نوروز امسال سازمان امداد و نجات هلال احمر در جاده‌های کشور و ورودی شهرها با رشد ۴۶ درصدی پایگاه‌ها و نیروهای امدادی در خدمت مردم است و یک هزار و ۴۶۵ پایگاه ثابت و موقت آماده پاسخگویی به حوادث خواهند بود.

جوانان عضو هلال احمر نیز در نوروز ۱۴۰۲ طرح‌هایی آموزشی، فرهنگی و هنری مختلفی را برای همه رده‌های سنی از کودکان تا بزرگسالان تدارک دیده‌اند که مجموعه خدمات آن‌ها با نام «طرح بشردوستانه نوروزی» شناخته می‌شود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1087952